Dagprogramma
Peru - veelzijdige trektocht

 

>terug naar de reis

 
 

(onder voorbehoud)

dag 1
Vlucht Amsterdam-Lima. Aankomst in Lima. Naar het hotel om uit te rusten en te acclimatiseren.

dag 2
Wandeltocht door Lima, met veel kerken en koloniale gebouwen. Op Plaza de Armes zien we de wisseling van de wacht. We reizen door naar Pisco.

dag 3
We maken een boottocht van zo’n 3 uur naar de Ballestas eilanden, een paradijs voor pelikanen, zeeleeuwen en dolfijnen. ’s Middags bezoeken we het Paracas National Park. Flamingo’s komen hier geregeld voor.

dag 4
Vroeg in de ochtend vertrekken we met de bus naar Nazca.

dag 5
De woestijn bij Nazca is vooral bekend om de mysterieuze dierfiguren die hier zijn uitgekerfd. Er is de mogelijkheid om met een vlucht deze figuren vanuit de lucht te bekijken. Een andere mogelijkheid is sandboarden op de hoogste zandduin van de wereld: Cerro Blanco (2078 m).

dag 6
Rustdag. Dag ter vrije besteding.

dag 7
We reizen van Nazca naar Arequipa. Hier gaan we raften en bezoeken we het Santa Catalina klooster.

dag 8-9
Tweedaagse trekking naar de Colca Canyon. Evt. aangevuld met een bezoek aan een condor spotplaats.

dag 10
We reizen van Arequipa naar Puno, waar het hoogst bevaarbare meer ter wereld, het Titicacameer ligt.

dag 11-12
Excursie naar de Uros eilanden waar we met de lokale bevolking in contact komen.

dag 13
Rustdag.

dag 14
We reizen vandaag naar Cuzco. Onderweg trekt een soort maanlandschap aan ons voorbij.

dag 15-18
Met de trein reizen we van Cuzco naar Coriwayrachina, waar onze tocht over de Inca Trail begint, in een aantal dagen lopen we naar de Macchu Picchu. We lopen op aardig hoog niveau naar deze schitterende verborgen Incastad.

dag 19
Quad excursie.

dag 20
Rustdag.

dag 21
Binnenlandse vlucht Cuzco-Lima. Indien mogelijk een bezoek aan zendingsechtpaar.

dag 22
Vertrek naar Amsterdam.

dag 23
Aankomst in Amsterdam.